Επισκέψεις Ροντούλη στη Λάρισα για το Σαββατοκύριακο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Λάρισα
- Εκτύπωση
Τις πρώτες του επισκέψεις ως Υφυπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων, έχει προγραμματίσει για το Σαββατοκύριακο στο νομό Λάρισας ο Αστέριος Ροντούλης.
Συγκεκριμένα το Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2011, στις 18:30, ο Κος Ροντούλης, θα επισκεφθεί το παράρτημα Κεντρικής Ελλάδος του Γεωτεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδος (ΓΕΩΤ.Ε.Ε.) στη Λάρισα.
Την Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2011, στις 12:00 ο Υφυπουργός θα επισκεφθεί το Δημοτικό Κατάστημα Πλατυκάμπου και στις 18:00 θα συναντηθεί με το Γεωπονικό Σύλλογο Λάρισας στα γραφεία του Συλλόγου (ΓΕΩΤ.Ε.Ε.).
Τελευταία τροποποίηση στις19 Νοεμβρίου 2011, 11:31