Οι τριάδες των διαιτητών στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου (15-16/11) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Τις τριάδες των διαιτητών που διαιτητεύσουν τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου 15 και 16 Νοεμβρίου ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας.
Παράλληλα έγινε γνωστή η τριάδα των διαιτητών για τον αγώνα κυπέλλου της ερχόμενη Τρίτης ανάμεσα σε Αστέρα και Ατρόμητο Παλαμά.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των διαιτητών:
Α' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 11η αγωνιστική - Σάββατο 15/11 στις 15:00
Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Διαγόρας (Κουκουζέλης - Τζέλλος - Χαβαλές)
Α.Ε Καππαδοκικού – Ηρακλής Σοφάδων (Τζαφάλιας - Παραθύρας - Τεταγιώτης)
Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Σ Διγενής (Νότος - Βογιατζής - Κανιούρας)
Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Κυψέλη (Αγγελακόπουλος - Διπλάρης Α - Τίκας Δ.Χ.)
Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Ταυρωπός (Μουτσιάνας - Κλησιάρχης - Κυργιάκος)
Α.Ο.Κ - Ατρόμητος Παλαμά (Μαλλιώρας - Στεφανής - Ευαγγέλου Ευδ.)
ΑΟΚ Πάμισσος – Αετός Αγίου Θεοδώρου (Βαφειάδης - Γαννιάς - Καλαμπάκας)
Α.Ο Μυρίνης – Α.Ε Λεονταρίου (Γαλάνης - Κριαρράς - Πολύζος)
Α1' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 11η αγωνιστική - Σάββατο 15/11 στις 15:00
Α.Ο Ασπίδα - Α.Ο Ελπίδα Αγ. Γεωργίου (Κυρίτσης - Αργυρόπουλος - Καλτσάς)
Α.Ο Φύλλου – Α.Ε Καρποχωρίου (Σαββίδης - Τσιαμούρας - Μαργιολάς Δ.)
Α.Ε Μουζακίου - Νέα Νίκη Καμινάδων (Βαρλάμης - Κουκούλη Σπ - Χάρμπας)
Δόξα Μάρκου – Α.Σ Ήφαιστος (Τσιαχτάνης - Παπαλίτσας - Κότζα)
Δόξα Μητρόπολης – Ατρόμητος Γεωργικού (Μαργιολάς - Μπάτζιος - Στεργιόπουλος)
Α.Ε Δάφνη – Α.Ο Προδρομιακός (Αντωνίου Φ - Καλλιάρα - Στρατίκης)
Α.Σ Σώκρατες – ΑΣΜ Καραϊσκάκης Μαυρομ. (Μανώλης - Διπλάρης Μ - Μπάκας)
Α.Σ Νεφέλη - Δόξα Μασχολουρίου (Ζαγορίτης - Λέρας - Κουτρομάνος Ν.)
Β' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 1ος όμιλος - 9η αγωνιστική - Κυριακή 16/11 στις 15:00
ΠΟΜ Θεσσαλικός Ματαρ. – Α.Σ Ενιππέας (Τζέλλος - Διπλάρης Μ - Ζούκας Κ.)
Α.Σ Κένταυρος – Αστήρ Βλοχού (Αγγελακόπουλος - Διπλάρης Α - Βογιατζής Ε.)
Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Δόξα Παλιουρίου (Αργυρόπουλος - Καλτσάς - Μυτελέτσης)
Α.Ε Ρούσσου – Π.Ο Παλαμαική (Γαννιάς - Κουκουζέλης - Κανιούρας)
Αετός Καλλιφωνίου – Μελισσοχώρι (Γαλάνης - Κότζα - Σαββίδης)
Δόξα Αμπέλου – Άρης Φίλιας (Βαφειάδης - Νότος - Μανώλης)
Αχλαδιά - Άρης Αγ. Παρασκευής (Κουκούλη Σπ - Τσιαμούρας - Τίκας Δ.Χ.)
Β' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 2ος όμιλος - 9η αγωνιστική - Κυριακή 16/11 στις 15:00
Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Απιδιά Σάββατο 15/11 στις 15:15 (Ζούκας Κ - Κουτρομάνος Φ - Ρούστα)
Φυλακτή – Α.Σ Πλαστήρας (Μαργιολάς - Μαργιολάς Δ - Αδραμάνης)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μορφοβούνι (Χαβαλές - Κυρίτσης - Καλλιάρα)
Ψαθοχώρα – Α.Ο Κρανέας (Κλησιάρχης - Μουτσιάνας - Κυργιάκος)
Κερ. Φράγκου - Ολυμπιακός Παλ/σιου (Βαρλάμης - Παραθύρας - Λέρας)
Άρης Καρδίτσας – Μαραθέα (Ζαγορίτης - Γκούζας Φ - Παπαλίτσας)
Μαγουλίτσα - Ριζοβούνι 0-3 α.α.
Γ' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 7η αγωνιστική - Κυριακή 16/11 στις 15:00
Α.Ο Αστροναύτης – Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας 11:45 (Μαλλιώρας - Καλυβιώτης - Αρκομάνη)
Αίας Καρποχωρίου – Α.Σ Αναγέννηση 2014 (Στρατίκης - Γαρίτος - Μάντσε)
Γοργοβίτες – Απόλλων Αρτεσιανού (Πολύζος - Χάρμπας - Καραγιώτα)
Ερμής Μαυραχάδων – Ατρόμητος Πτελοπούλας (Στεφανής - Κριαρράς - Μπάτζιος)
Α.Ο Μαγούλα – Α.Σ Κρόνος (Τζαφάλιας - Τεταγιώτης - Κατσαρός)
Α.Σ Ασκληπιός – Α.Ε Μενελαΐδα (Αντωνίου Φ. - Γιακίμι - Βογιατζής Ν.)
Ακαδημία Ελπίδες – Α.Ο Μαυραική (Στεργιόπουλος - Τσιαχτάνης - Κρανίτσας)
Ακαδημία Ορφέας – Κεραυνός Σταυρού (Ευαγγέλου Ευδ - Ευαγγέλου Στ - Γκούζας Ι.)
Κύπελλο ΕΠΣΚ -Τρίτη 18/11 στις 14:30
Α.Ο Αστέρας – Ατρόμητος Παλαμά (Μπεκιάρης - Διπλάρης Α - Τίκας Δ.Χ.)