Οι τριάδες των διαιτητών στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΚ (6-7/12) - Διόρθωση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας οι τριάδες των αγώνων για τους αγώνες στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου που θα λάβουν χώρα 6 και 7 Δεκεμβρίου στα γήπεδα του νομού μας.
Σύμφωνα με το πρόγραμμα δύο αγώνες της Α' ΕΠΣΚ θα γίνουν την Κυριακή ενώ δύο αγώνες από τον 2ο όμιλο της Β' ΕΠΣΚ θα γίνουν το απόγευμα του Σαββάτου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:
Α' Ερασιτεχνική - 14η αγωνιστική - Σάββατο 6/12 στις 15:00
Απόλλων Μακρυχωρίου - Α.Ο Σελλάνων (Αγγελακόπουλος – Διπλάρης Α - Βογιατζής Ε.)
Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Ο Αστέρας (Ζαγορίτης – Κανιούρας - Κυρίτσης)
Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Καρδίτσας (Τζαφάλιας – Γκούζας - Τεταγιώτης)
Α.Ο Διαγόρας – ΑΟΚ Πάμισσος Καλογρ. (Μουτσάνας – Κλησιάρχης – Καλόγηρος)
Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Μυρίνη (Μαλλιώρας – Κουκούλης Π - Χαβαλές)
Α.Σ Διγενής – Α.Ε Λεονταρίου (Βαφειάδης – Παπαλίτσας – Σιώκας)
Α.Ο Κυψέλη - Αετός Αγίου Θεοδώρου Κυριακή 7/12 στις 15:00 (Γαλάνης – Στεφανής - Παπαλίτσας)
Α.Ο Ταυρωπός – Ατρόμητος Παλαμά Κυριακή 7/12 στις 15:15 (Βαρλάμης – Πεταλάς - Πούπης)
Α1' Ερασιτεχνική - 14η αγωνιστική - Σάββατο 6/12 στις 15:00
Δόξα Μάρκου - Α.Ο Ασπίδα (Αντωνίου Φ – Τσιαχτάνης - Κυργιάκος)
Α.Ε Μουζακίου Αργιθέας – Δόξα Μητρόπολης (Μανώλης – Μαργιολάς Δ – Διπλάρης Μ)
Α.Ο Φύλλου – Α.Ε Δάφνη (Στεφανής – Κουκούλη Σπ – Ευαγγέλου Ευδ.)
Α.Ο Ελπίδα Αγ. Γεωργίου – Α.Σ Σώκρατες (Νότος – Κριαρράς - Πούπης)
Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Σ Νεφέλη (Σαββίδης – Πολύζος – Μπάτζιος)
Νέα Νίκη Καμινάδων – Δόξα Μασχολουρίου (Κουκουζέλης – Τίκας ΔΧ - Πεταλάς)
Α.Σ Ήφαιστος – ΑΣΜ Καραϊσκάκης Μαυρομ. (Μαργιολάς – Ζούκας Κ - Καλλιάρα)
Ατρόμητος Γεωργικού - Α.Ο Προδρομιακός (Γαλάνης – Παραθύρας - Καλαμπάκας)
Β' Ερασιτεχνική - 1ος όμιλος - 12η αγωνιστική - Κυριακή 7/12 στις 15:00
Α.Ε Ρούσσου - ΠΟΜ Θεσσαλικός Ματαρ. (Τζαφάλιας – Γκούζας - Τεταγιώτης)
Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Αετός Καλλιφωνίου (Χαβαλές – Διπλάρης Μ - Καυμενόπουλος)
Α.Σ Κένταυρος Ανάβρας - Δόξα Αμπέλου (Βαφειάδης – Βογιατζής Ε Διπλάρης Α. - Κανιούρας)
Α.Σ Ενιππέας - Άρης Αγίας Παρασκευής (Κλησιάρχης – Μουτσάνας - Καλόγηρος)
Αστήρ Βλοχού – Α.Σ Αχλαδιά (Κουκούλη Σπ – Μαργιολάς Δ - Κυργιάκος)
Δόξα Παλιουρίου – Άρης Φίλιας (Τζέλλος – Κουκουζέλης - Κότζα)
Π.Ο Παλαμαική - Μελισσοχώρι (Κυρίτσης – Κριαρράς - Λέρας)
Β' Ερασιτεχνική - 2ος όμιλος - 12η αγωνιστική - Κυριακή 7/12 στις 15:00
Αγναντερό - Κερ. Φράγκου Σάββατο 6/12 στις 15:00 (Αργυρόπουλος – Κότζα - Μπάκας)
Θύελλα Ριζοβουνίου – Α.Ο Κρανέας Σάββατο 6/12 στις 15:00 (Βαρλάμης – Τζέλλος - Λέρας)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου –Ψαθοχώρα (Στεργιόπουλος – Παραθύρας - Σιώκας)
Α.Σ Πλαστήρας –Μαραθέα (Τσιαχτάνης – Μαργιολάς Α - Αργυρόπουλος)
Απιδιά - Άρης Καρδίτσας (Τίκας Τρ. – Διπλάρης Α Βογιατζής Ε. – Τίκας Δ.Χ.)
Μορφοβούνι – Ολυμπιακός Παλ/σιου (Μαλλιώρας – Μανώλης - Μπάτζιος)
Μαγουλίτσας - Φυλακτή 0-3 α.α.
Γ' Ερασιτεχνική - 10η αγωνιστική - Κυριακή 7/12 στις 15:00
Α.Σ Ασκληπιός – Θεσσαλικός Γοργοβιτών (Πολύζος – Μάντσε Δημάκης - Γιακίμι)
Μαγούλα – Αίας Καρποχωρίου (Καλλιάρα – Γκούζας Ι - Γιώτης)
Ερμής Μαυραχάδων 2014 - Ακαδημία Ελπίδες (Ζούκας Κ – Κατσαρός - Παπουτσής)
Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Ο Αστροναύτης (Στρατίκης – Δημάκης Μάντσε– Κουτρομανος Ν.)
Ατρόμητος Πτελοπούλας – Κερ. Σταυρού (Νότος – Καλαμπάκας - Γαρίτος)
Κρόνος – Ακαδημία Ορφέας (Ευαγγέλου Ευδ – Κουτρομάνος Φ – Ευαγγέλου Στ.)
Α.Ε Μενελαΐς – Ακαδ. Ταυρωπ. "Ο Φωστήρας" (Αντωνίου Φ – Ρούστα – Βογιατζής Ν.)
Α.Σ Αναγέννηση 2014 – Α.Ο Μαυραϊκή (Ζαγορίτης – Σαββίδης - Μπάκας)
Σημείωση: Με πορτοκαλί χρώμα οι αλλαγές βοηθών διαιτητών