Ανακοινώθηκαν οι τριάδες των διαιτητών στους επαναληπτικούς του κυπέλλου Ελλάδας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές των επαναληπτικών αναμετρήσεων του Κυπέλλου Ελλάδας που θα πραγματοποιηθούν Τετάρτη 30 και Πέμπτη 31 Οκτωβρίου 2013.
Στον αγώνα του Δημοτικού Σταδίου την προσεχή Τετάρτη θα σφυρίξει ο Κατσικογιάννης από το Σ.Δ. Ηπείρου με 2ο βοηθό τον Πασχάλη από τον ίδιο σύνδεσμο ενώ 1ος βοηθός θα είναι ο Ποντίκης από Σ.Δ. Πρέβεζας.
Αναλυτικά οι ορισμοί:
Τετάρτη 30 Οκτωβρίου:
15.00 Αιγινιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Παπαδόπουλος Ι. (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαδημόγλου (Μακεδονίας), Πάτρας (Μακεδονίας)
15.30 Απόλλων Καλαμαριάς - Πανιώνιος
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Χαρίσης (Γρεβενών), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)
15.30 Πανθρακικός - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κύζας (Δράμας)
Βοηθοί: Θανασακούδης (Μακεδονίας), Σίπκας (Πέλλας)
15.30 Λεβαδειακός - Αστέρας Μαγούλας
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Σταθόπουλος (Ηλείας)
18.00 Εργοτέλης - Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Μαγιάννης (Άρτας), Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)
18.00 Απόλλων - Πλατανιάς
Διαιτητής: Στυλιάρας (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Μπαλτάς (Αχαΐας), Κωσταράς (Αιτ/νίας)
20.30 Φωκικός - Ολυμπιακός
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Ελευθερίου (Αθηνών), Καμπούρης (Εύβοιας)
20.30 Αναγέννηση Καρδίτσας - ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου)
Πέμπτη 31 Οκτωβρίου
14.30 Καλλονή - Πιερικός
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Τσολάκης (Αθηνών)
15.30 Χανιά - Αστέρας Τρίπολης
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Μερκενίδης (Μακεδονίας)
15.30 Βέροια - Ηρακλής Ψαχνών
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Βοηθοί: Τάτσης (Ηπείρου), Κουλά - Χασάν (Ξάνθης)
15.30 Παναιτωλικός - Κέρκυρα
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Λαμιάς (Μεσσηνίας), Σερεμέτης (Μεσσηνίας)
18.00 ΟΦΗ - Καλλιθέα
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Κουρομπίλια (Δυτ. Αττικής), Παστρωμάς (Δυτ. Αττικής)
18.00 Ξάνθη - Ηρακλής
Διαιτητής: Δελφάκης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Αναστόπουλος (Αρκαδίας), Πετρόπουλος (Αρκαδίας)
20.30 Άρης - Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Ευθυμιάδης (Πιερίας)
20.30 Ατρόμητος - Φωστήρας
Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Γουργιώτης (Φθιώτιδας), Γεωργαράκος (Αθηνών)