ΠΑΕ Αναγέννηση: "Συγχαρητήρια στον Α.Σ. Καρδίτσας για τη δίκαιη και πανάξια νίκη"
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση με την οποία συγχαίρει τον Α.Σ. Καρδίτσας για τη νίκη με τον Ερμή Αγιάς και για την πορεία του στο πρωτάθλημα της Β' Εθνικής μπάσκετ εξέδωσε η διοίκηση της ΠΑΕ Αναγέννηση.
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Αναγέννηση:
«Η ΠΑΕ Αναγέννηση αισθάνεται την υποχρέωση και την ανάγκη να συγχαρεί δημοσίως όλους τους συντελεστές της ομάδας μπάσκετ του ΑΣ Καρδίτσας για την καταπληκτική της πορεία στο πρωτάθλημα της Β' Εθνικής Κατηγορίας και την πολύ μεγάλη και πανάξια νίκη στο ντέρμπι της περασμένης Κυριακής με τον Ερμή Αγιάς...
Εύχεται ολόψυχα στις εναπομείνασσες αγωνιστικές, να πάνε όλα καλά και να επιτευχθεί ο μεγάλος στόχος της ανόδου στην Α2 Εθνική Κατηγορία»