Αλλαγή σελίδας στον πάγκο του Τυρνάβου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Αλλαγή στον πάγκο του Τυρνάβου είχαμε την Δευτέρα με τον Τάσο Μπεριτζά να πληρώνει το "μάρμαρο" των συνεχόμενων αρνητικών αποτελεσμάτων και την διοίκηση της ομάδας να καλύπτει άμεσα την θέση.
Νέος προπονητής αναλαμβάνει ο Λεωνίδας Μπίλης που έχει θητεία σε Αετό Σκύδρας, Πιερικό, Πανθρακικό, Τηλυκράτη και Βατανιακό. Τελευταία του παρουσία ηταν στον πάγκο της Νίκης Βόλου ως βοηθός του Στέλιου Μανωλά.
Ο Λ. Μπίλης θα κάνει πρεμιέρα στον Τύρναβο την προσεχή Κυριακή με αντίπαλο τον Οδυσσέα Κορδελιού.
Τελευταία τροποποίηση στις4 Μαρτίου 2013, 23:42