Με δύο φιλικά συνεχίζει η Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Χωρίς αγώνα την προσεχή Κυριακή για το πρωτάθλημα οι κιτρινόμαυροι του Σάκη Θεοδοσιάδη που θα δώσουν δύο φιλικά για να διατηρηθούν σε αγωνιστική ετοιμότητα.
Συγκεκριμένα την Παρασκευή 1 Μαρτίου θα αγωνιστούν με αντίπαλο τον Δωτιέα Αγιάς που αγωνίζεται στον 4ο όμιλο της Δ Εθνικής και έχει και αυτός αγωνιστικό ρεπό την προσεχή αγωνιστική. Ο αγώνας έχει οριστεί για τις 15:00 και διαιτητές θα είναι οι: Μπεκιάρης - Διπλάρης - Τίκας Δ.Χ.
Το δεύτερο φιλικό θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 5 Μαρτίου και είναι με την Μικτή Νέων της ΕΠΣ Καρδίτσας. Και αυτός ο αγώνας θα ξεκινήσει στις 15:00 και θα είναι και μια ευκαιρία για τους μικρούς της Νέων να προετοιμαστούν για τον "τελικό" με την αντίστοιχη ομάδα των Τρικάλων στην τελευταία αγωνιστική.
Τελευταία τροποποίηση στις28 Φεβρουαρίου 2013, 22:15