Συλλυπητήρια ανακοίνωση της Αναγέννησης για το θάνατο του Σωτ. Παπαλού Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση με την οποία εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στην οικογένεια του Σωτήρη Παπαλού που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 53 ετών και στο παρελθόν ασχολήθηκε με τα διοικητικά των κιτρινόμαυρων εξέδωσε η διοίκηση του ΤΑΠ Αναγέννηση.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση:
“Με θλίψη και οδύνη πληροφορηθήκαμε τον αδόκητο χαμό του Σωτήρη Παπαλού, παλιού διοικητικού παράγοντα και ένθερμο Αναγεννησιώτη. Η συνεισφορά του σε δύσκολες περιόδους για την ομάδα μας υπήρξε ανεκτίμητη όπως και το διαχρονικό του ενδιαφέρον. Η Αναγέννηση έχασε ένα σημαντικό μέλος της και εναν ξεχωριστό φίλο. Η διοίκηση, το ποδοσφαιρικό τμήμα, τα μέλη αλλά και οι φίλαθλοι της ομάδας μας εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στην οικογένεια του...”
Η κηδεία του θα γίνει την Πέμπτη το πρωί στην Αθήνα όπου και διέμεινε.