Προγραμματισμένες διακοπές ηλεκτροδότησης την Παρασκευή (1/9) στο Αγναντερό και σε τμήμα του Δήμου Σοφάδων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Προγραμματισμένες διακοπές ηλεκτροδότησης την Παρασκευή (1/9) στο Αγναντερό και σε τμήμα του Δήμου Σοφάδων](/media/k2/items/cache/3b9b32ee66ac34ef0f039fdbc847246b_L.jpg?t=20230831_112936)
Προγραμματισμένες διακοπές ηλεκτροδότησης θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2023 στο Αγναντερό και σε τμήμα του Δήμου Σοφάδων από τον ΔΕΔΔΗΕ.
Συγκεκριμένα:
Από ώρα 08.00 έως 09.00 θα σημειωθεί διακοπή της ηλεκτροδότησης στην επαρχιακή οδό Κυψέλης - Πασχαλίτσας από το ύψος του εκκοκκιστηρίου Μουζάκης μέχρι το χωριό Πασχαλίτσα, και στα αρδευτικά, φ/β, κτηνοτροφικές μονάδες, επιχειρήσεις της Πασχαλίτσας.
Από ώρα 08.00 έως 15.00 θα σημειωθούν περιστασιακές διακοπές ηλεκτροδότησης σε τμήματα της περιοχής του Αγναντερού επίσης και στα αρδευτικά, στα φ/β και στις κτηνοτροφικές μονάδες της παραπάνω περιοχής.
Σημείωση από το ΔΕΔΔΗΕ: Ενώ καταβάλλεται κάθε προσπάθεια για τη συντομότερη επανηλεκτροδότηση, εντούτοις, επιβάλλεται μεγάλη προσοχή, θεωρώντας ότι σε όλη την προγραμματισμένη διάρκεια διακοπής, οι αγωγοί είναι υπό τάση!