Οι τριάδες των διαιτητών στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΚ (13-14/12) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας οι τριάδες των αγώνων που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο.
Το Σάββατο πραγματοποιείται η τελευταία αγωνιστική του α' γύρου σε Α' και Α1' κατηγορία με εξαίρεση τον αγώνα στα Καλογριανά που θα γίνει την Κυριακή ενώ Σάββατο γίνεται επίσης ο αγώνας της Μαυραϊκής με τον Κρόνο για την Γ' ΕΠΣΚ. Την Κυριακή ολοκληρώνεται ο πρώτος γύρος στους δύο ομίλους της Β' ΕΠΣΚ ενώ γίνεται και ο βασικός κορμός της 11ης αγωνιστικής για την Γ' ΕΠΣΚ.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:
Α' Ερασιτεχνική - 15η αγωνιστική - Σάββατο 13/12 στις 15:00
Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Αστέρας (Βαφειάδης – Κότζα - Στεργιόπουλος)
Α.Ο Καρδίτσα – Απόλλων Μακρυχωρίου (Νότος – Παραθύρας – Ζούκας Κ.)
Α.Ο Μυρίνης – Α.Ε Καππαδοκικού (Ζαγορίτης – Γαννιάς - Στεφανής)
Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Διαγόρας (Βαρλάμης – Τσιαμούρας - Πολύζος)
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Ηρακλής Σοφάδων (Μαργιολάς – Τίκας ΔΧ – Χάρμπας)
Ατρόμητος Παλαμά – Α.Σ Διγενής (Τζαφάλιας – Γκούζας Φ - Κανιούρας)
Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Κυψέλη (Μαλλιώρας – Διπλάρης Α – Βογιατζής Ε.)
ΑΟΚ Πάμισσος – Ηρακλής Καρδ/λας Κυριακή 13/12 στις 15:00 (Τίκας Τρ. – Τίκας Δ.Χ. – Βογιατζής Ε.)
Α1' Ερασιτεχνική - 15η αγωνιστική - Σάββατο 13/12 στις 15:00
Α.Ο Ασπίδα – Δόξα Μητρόπολης (Μουτσάνας – Κλησιάρχης - Καλόγηρος)
Α.Ε Δάφνη – Δόξα Μάρκου (Τζέλλος – Χαβαλές – Κυργιάκος)
Α.Σ Σώκρατες – Α.Ε Μουζακίου Αργιθέας (Τίκας Τρ. – Κουκούλη Σπ. - Τσιαχτάνης)
Α.Σ Νεφέλη – Α.Ο Φύλλου (Γαλάνης – Σιώκας - Αργυρόπουλος)
Δόξα Μασχολουρίου – Α.Ο Ελπίδα Αγ. Γεωργίου (Κυρίτσης - Μαργιολάς Δ. – Λέρας)
ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Ε Καρποχωρίου (Κουκουζέλης – Καλτσάς - Καλλιάρα)
Α.Ο Προδρομιακός – Νέα Νίκη Καμινάδων (Μανώλης – Πούπης - Παπαλίτσας)
Ατρομητος Γεωργικού - Α.Σ Ήφαιστος (Σαββίδης – Μπάκας – Διπλάρης Μ.)
Β' Ερασιτεχνική - 1ος όμιλος - 13η αγωνιστική - Κυριακή 14/12 στις 15:00
ΠΟΜ Θεσσαλικός Ματαρ. – Αετός Καλλιφωνίου (Μαλλιώρας – Καλαμπάκας - Γαρίτος)
Δόξα Αμπέλου – Α.Ε Ρούσσου (Βαρλάμης – Κανιούρας - Χάρμπας)
Άρης Αγίας Παρασκευής – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου (Γαλάνης – Μανώλης – Κουτρομάνος Ν.)
Α.Σ Αχλαδιά – Α.Σ Κένταυρος (Τζαφάλιας – Γκούζας Φ - Στεφανής)
Άρης Φίλιας – Α.Σ Ενιππέας (Μαργιολάς - Μαργιολάς Δ - Μπάκας)
Μελισσοχώρι – Αστήρ Βλοχού (Βαφειάδης – Πούπης - Τσιαμούρας)
Δόξα Παλιουρίου – Π.Ο Παλαμαϊκή (Γαννιάς – Καλόγηρος – Καλτσάς)
Β' Ερασιτεχνική - 2ος όμιλος - 13η αγωνιστική - Κυριακή 14/12 στις 15:00
Φυλακτή -Ψαθοχώρα γηπεδο Ξυνονερίου (Κουκούλη Σπ – Καυμενόπουλος Σ - Καυμενόπουλος)
Μαραθέα – Ακαδημία Ποδοσφαίρου (Σαββίδης – Στεργιόπουλος - Κότζα)
Άρης Καρδίτσας – Αγναντερό (Νότος – Παπαλίτσας - Στρατίκης)
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Α.Σ Πλαστήρας (Ζαγορίτης – Παραθύρας – Σιώκας)
Κρανιά – Α.Σ Απιδιά (Χαβαλές – Ρούστα – Ευαγγέλου Στ.)
Μορφοβούνι – Θύελλα Ριζοβουνίου (Τσιαχτάνης – Καλλιάρα - Λέρας)
Κεραυνός Φράγκου - Μαγουλίτσα 3-0 α.α.
Γ' Ερασιτεχνική - 11η αγωνιστική - Κυριακή 14/12 στις 15:00
Μαυραική – Κρόνος Σάββατο 13/12 στις 15:00 στο γηπεδο Σοφάδων (Στρατίκης – Καλαμπάκας - Κουτρομάνος Ν.)
Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Αίας Καρποχωρίου (Κλησιάρχης – Μουτσάνας - Καραγιώτα)
Ακαδημία Ελπίδες – Ασκληπιός γήπεδο Κέδρου (Ευαγγέλου Ευδ – Τσιρογιάννης - Αρκομάνη)
Α.Ο Αστροναύτης Γελάνθης – Μαγούλα (Κυρίτσης – Κατσαρός – Γκούζας Ι.)
Κεραυνός Σταυρού – Ερμής Μαυραχάδων 2014 (Αργυρόπουλος – Κυργιάκος – Κουτρομάνος Φ.)
Ακαδημία Ορφέας – Απόλλων Αρτεσιανού (Ζούκας Κ – Μυτελέτσης - Γιακίμι)
Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – Ατρόμητος Πτελοπούλας (Κουκουζέλης – Τζέλλος - Μάντσε)
Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ε Μενελαΐδα γήπεδο Φράγκου (Πολύζος – Δημάκης - Καλυβιώτης)