Οι τριάδες των διαιτητών στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου (22-23/11) - Διόρθωση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Κανονικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου θα έχουμε στο νομό μας το Σαββατοκύριακο, αφού σε ερασιτεχνικό επίπεδο δεν επηρεάζεται από την απόφαση της ΚΕΔ/ΕΠΟ περί μη ορισμού διαιτητών στα Εθνικά πρωταθλήματα.
Το Σάββατο διεξάγονται όλοι οι αγώνες της Α' και Α1΄κατηγορίας με εξαίρεση την αναμέτρηση του Ηρακλή Σοφάδων με τον Απόλλων Μακρυχωρίου που θα γίνει την Κυριακή στις 15:00. Όλοι οι υπόλοιποι αγώνες θα γίνουν την παραπάνω ώρα εκτός από τον αγώνα της Γ' ΕΠΣΚ ανάμεσα σε Αναγέννηση 2014 και Γελάνθη που θα γίνει στις 12:00.
Για την ερχόμενη Τρίτη 25 Νοεμβρίου όρισε η διοργανώτρια τον αγώνα κυπέλλου ανάμεσα σε Αστέρα και Ατρόμητο ενώ την Δευτέρα θα έχουμε και ένα φιλικό αγώνα παλαιμάχων.
Α' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 12η αγωνιστική - Σάββατο 22/11 στις 15:00
Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Σελλάνων (Γαλάνης – Τσιαχτάνης - Μπάτζιος)
Α.Ο Διαγόρας – Ηρακλής Καρδ/λας (Αγγελακόπουλος – Διπλάρης Α – Τίκας ΔΧ)
Α.Σ Διγενής – Α.Ο Αστέρας (Κουκουζέλης – Μαργιολας Δ. – Διπλάρης Μ.)
Α.Ο Κυψέλη – Α.Ο. Καρδίτσα (Τίκας Τρ. – Κουκούλη Σπ. - Κανιούρας)
Α.Ο Ταυρωπός – ΑΟΚ Πάμισσος Καλογρ. (Ζαγορίτης – Χάρμπας – Πούπης)
Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνη (Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. - Τεταγιώτης)
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ε Λεονταρίου (Μαργιολάς – Κριαρράς – Σιώκας)
Ηρακλής Σοφάδων – Απόλλων Μακρυχωρίου Κυριακή 23/11 στις 15:00 (Γαλάνης – Ευαγγέλου Ευδ. – Παπαλίτσας)
Α1' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 12η αγωνιστική - Σάββατο 22/11 στις 15:00
Α.Ο Φύλλου - Α.Ο Ασπίδα (Αντωνίου Φ. Μανώλης – Κότζα – Κουτρομάνος Ν.)
Α.Ο Ελπίδα – Α.Ε Μουζακίου Αργιθέας (Βαφειάδης – Πεταλάς - Πολύζος)
Α.Ε Καρποχωρίου – Δόξα Μάρκου (Νότος – Χαβαλές - Παπαλίτσας)
Νέα Νίκη Καμινάδων – Δόξα Μητρόπολης (Σαββίδης – Βογιατζής - Στεφανής)
Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ε Δάφνη (Μουτσάνας – Κλησιάρχης - Ευαγγέλου Ευδ.)
Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ. Σώκρατες (Κυρίτσης – Αργυρόπουλος - Καλαμπάκας)
Α.Ο Προδρομιακός – Α.Σ Νεφέλη Καλλιθ. ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΣΜ Καραϊσκάκης Μαυρομ. - Δόξα Μασχολουρίου (Τζέλλος – Στεργιόπουλος - Λέρας)
Β' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 1ος όμιλος - 10η αγωνιστική - Κυριακή 23/11 στις 15:00
Α.Σ Κένταυρος Ανάβρας - ΠΟΜ Θεσσαλικός Ματαρ. (Τίκας Τρ. – Βογιατζής – Τίκας Δ.Χ.)
Α.Σ Ενιππέας – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου (Κλησιάρχης – Μουτσάνας - Καλόγηρος)
Αστήρ Βλοχού – Α.Ε Ρούσσου (Νότος – Διπλάρης Μ. – Καλαμπάκας)
Δόξα Παλιουρίου – Αετός Καλλιφωνίου (Ζούκας – Κριαρράς – Κουτρομάνος Φ.)
Π.Ο Παλαμαϊκή – Δόξα Αμπέλου (Αγγελακόπουλος – Διπλάρης Α. – Κανιούρας)
Α.Ο Μελισσοχωρίου – Άρης Αγίας Παρασκευής (Γαννιάς – Πούπης – Μπάκας)
Άρης Φίλιας – Αχλαδιά (Τζαφάλιας – Γκούζας - Τεταγιώτης)
Β' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 2ος όμιλος - 10η αγωνιστική - Κυριακή 23/11 στις 15:00
Αγναντερό – Φυλακτή (Μαλλιώρας - Κουκουζέλης - Τζέλλος)
Α.Σ Πλαστήρας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρδίτσας (Κουκούλη Σπ. – Αντωνίου Φ. – Πεταλάς)
Μορφοβούνι – Ψαθοχώρα (Ζαγορίτης – Παραθύρας – Στεφανής)
Θύελλα Ριζοβουνίου – Κεραυνός Φράγκου (Τσιαχτάνης – Μαργιολάς Δ. - Καλλιάρα)
Α.Ο Κρανέας – Μαραθέα (Μαργιολάς – Χάρμπας - Τσιαμούρας)
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Άρης Καρδίτσας (Χαβαλές – Σιώκας - Καυμενόπουλος)
Απιδιά - Μαγουλίτσα 3-0 α.α.
Γ' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 8η αγωνιστική - Κυριακή 23/11 στις 15:00
Αναγέννηση – Αστροναύτης Γελάνθης γηπεδο Φράγκου στις 12:00 (Σαββίδης – Καυμενόπουλος – Σιώκας)
Ερμής Μαυραχάδων 2014 – Θεσσαλικός Γοργοβιτών (Βαφειάδης – Αδραμάνης – Ευαγγέλου Στ.)
Απόλλων Αρτεσιανού – Μαγούλα (Κυρίτσης – Μπάτζιος - Καλυβιώτης Μυτελέτσης)
Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ασκληπιός (Πολύζος – Γκούζας Ι - Καραγιώτα)
Α.Σ Κρόνος – Αίας Καρποχωρίου (Στρατίκης – Μυτελέτσης - Δημάκης - Καλυβιώτης)
Α.Ε Μενελαίδα - Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας (Μανώλης – Μάντσε - Κρανίτσας)
Α.Ο Μαυραϊκή – Κερ. Σταυρού γηπεδο Αμπέλου (Αργυρόπουλος – Ρούστα - Γαρίτος)
Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – Ακαδημία Ορφέας (Στεργιόπουλος – Κατσαρός - Τσιρογιάννης)
Κύπελλο ΕΠΣΚ - Τρίτη 25/11 στις 14:30
Α.Ο Αστέρας – Ατρόμητος Παλαμά (Μπεκιάρης - Διπλάρης Α - Τίκας Δ.Χ.)
Φιλικό Παλαιμάχων - Δευτέρα 24/11 στις 17:30
Παλαίμαχοι Σοφάδων – Παλαίμαχοι Αγριάς Βόλου (Τζαφάλιας – Γκούζας – Τεταγιώτης)
Σημείωση: Με πορτοκαλί χρώμα οι αλλαγές των διαιτητών