Ορίστηκαν οι διαιτητές του αγώνα κυπέλλου Ελλάδας Τηλυκράτης - Α.Ο. Σελλάνων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
![Ορίστηκαν οι διαιτητές του αγώνα κυπέλλου Ελλάδας Τηλυκράτης - Α.Ο. Σελλάνων](/media/k2/items/cache/6b4413361a78ffb6a26b2f533d768164_L.jpg)
Η αντίστροφη μέτρηση για τον πρώτο αγώνα στο κύπελλο Ελλάδας για τον Α.Ο. Σελλάνων ξεκίνησε.
Η ομάδα του Προαστίου θα αγωνιστεί την προσεχή Κυριακή 26 Αυγούστου στη Λευκάδα κόντρα στον τοπικό Τηλυκράτη για την πρόκριση στην επόμενη φάση. Η αναμέτρηση έχει οριστεί να ξεκινήσει στο Δημοτικό Στάδιο Λευκάδας στις 17.00. Διαιτητές της αναμέτρησης ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι Ι. Πάνος, Β. Αντωνίου και Δ. Τσαντάς όλοι της ΕΠΣ Ηπείρου.