Παράταση υποβολής αιτήσεων για τις παιδικές κατασκηνώσεις στη Νεράιδα Δήμου Λίμνης Πλαστήρα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ανακοινώσεις
- Εκτύπωση
![Παράταση υποβολής αιτήσεων για τις παιδικές κατασκηνώσεις στη Νεράιδα Δήμου Λίμνης Πλαστήρα](/media/k2/items/cache/288f6fb207a10905c62136a07e8eba98_L.jpg?t=20210715_122536)
Στο πλαίσιο λειτουργίας των παιδικών εξοχών – κατασκηνώσεων Νεράιδας Πεζούλας του Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, σύμφωνα με τo αρίθμ. ΦΕΚ 2175/τ. Β΄/25-05-2021 «Ανάθεση οργάνωσης και λειτουργίας κατασκηνώσεων του κρατικού προγράμματος σε Δήμους»,
σας γνωστοποιούμε ότι η περίοδος των αιτήσεων συμμετοχής στην κατασκήνωση Νεράιδας παρατείνεται έως 22/7/2021, με σκοπό να δοθεί η δυνατότητα πλήρωσης θέσεων κατασκηνωτών από περισσότερους πολίτες και οικογένειες.
Ο πρόεδρος Δ.Σ. Κατασκηνώσεων Νεράιδας
Θωμάς Στεργιόπουλος
Τελευταία τροποποίηση στις15 Ιουλίου 2021, 15:25