Εκδήλωση του ΤΕΕ Κ/Δ Θεσσαλίας στην Καρδίτσα με θέμα την παρουσίαση έργου “Καταγραφή, κωδικοποίηση & αξιοποίηση της Αρχιτεκτονικής μας κληρονομιάς” Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
![Εκδήλωση του ΤΕΕ Κ/Δ Θεσσαλίας στην Καρδίτσα με θέμα την παρουσίαση έργου “Καταγραφή, κωδικοποίηση & αξιοποίηση της Αρχιτεκτονικής μας κληρονομιάς”](/media/k2/items/cache/962ce5b35d56b24e7bfe97994e405666_L.jpg)
Την Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου και ώρα 20:00, η Νομαρχιακή Επιτροπή Καρδίτσας – Τμήμα Κεντρικής και Δυτικής Θεσσαλίας του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδος, διοργανώνει εκδήλωση με σκοπό την παρουσίαση του έργου της Ομάδας Εργασίας «Καταγραφή, κωδικοποίηση και αξιοποίηση της Αρχιτεκτονικής μας κληρονομιάς».
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Παυσίλυπον (Δημοτικό Άλσος Παυσίλυπου, Καρδίτσα).
Στο πλαίσιο της εκδήλωσης θα πραγματοποιηθεί και η τελετή κοπής της Πρωτοχρονιάτικης πίτας της Νομαρχιακής Επιτροπής.