Ανακοίνωση του Α.Ο. Σελλάνων για τον αγώνα του Σαββάτου στον Βόλο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση ενόψει του αυριανού αγώνα με τον Βόλο ΝΠΣ εξέδωσε ο Α.Ο. Σελλάνων υπενθυμίζοντας στους φιλάθλους του να μην ταξιδεψουν στον Βόλο. Συγκεκριμένα αναφέρει:
H Διοίκηση του ΑΟ Σελλάνων προς αποφυγή κάθε ταλαιπωρίας ενημερώνει εγκαίρως τους φιλάθλους μας να μην ταξιδέψουν στο Βόλο το Σάββατο 14/10/2017 για τον αγώνα Βόλος ΝΠΣ – ΑΟ Σελλάνων. Σύμφωνα με απόφαση της γηπεδούχου, και όπως είναι ίσως ήδη γνωστό, στους εντός έδρας αγώνες του Βόλος ΝΠΣ δεν υπάρχουν εισιτήρια προς διάθεση, καθώς δεν τυπώνονται και η είσοδος επιτρέπεται μόνο στους κατόχους κάρτας μέλους της Βολιώτικης ομάδας. Ως κ τούτου σε καμία περίπτωση δεν θα διατεθούν εισιτήρια είτε οργανωμένα, είτε μεμονωμένα.