Δήλωση Γ. Τσινόπουλου, νέου επικεφαλής της Πανδημοτικής Πρωτοβουλίας Δήμου Σοφάδων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Πολιτικά
- Εκτύπωση
![Δήλωση Γ. Τσινόπουλου, νέου επικεφαλής της Πανδημοτικής Πρωτοβουλίας Δήμου Σοφάδων](/media/k2/items/cache/ab4d5c7f9976ad280f36d37af148c77c_L.jpg?t=20240730_185556)
Είναι μεγάλη τιμή που οι δημοτικοί σύμβουλοι της μείζονος μειοψηφίας με επέλεξαν επικεφαλής της παράταξής μας σε αυτή την δύσκολη χρονική στιγμή.
Παίρνω την σκυτάλη από τον κ. Σκάρλο και, με γνώμονα το συμφέρον του Δήμου μας, θα προσπαθήσω να ανταποκριθώ στις απαιτήσεις της θέσεως και στο ρόλο της αντιπολίτευσης.
Θα είμαστε παρόντες σε όλα τα ζητήματα της περιοχής μας και δεσμευόμαστε, απέναντι στους δημότες, ότι η αντιπολίτευσή μας θα είναι εποικοδομητική-αναπτυξιακή και πέραν από προσωπικά συμφέροντα.
Επίσης διαβεβαιώνω πως οι συνοδοιπόροι μου κι εγώ έχουμε την τη γνώση και την εμπειρία να υπηρετήσουμε τον Δήμο μας τώρα και στο μέλλον από θέσεις ευθύνης.
Σας ευχαριστώ.
Γεώργιος Τσινόπουλος
Επικεφαλής μείζονος μειοψηφίας Δήμου Σοφάδων
Τελευταία τροποποίηση στις30 Ιουλίου 2024, 21:55