Οι τριάδες των διαιτητών για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα (14-15/3) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακο ανακοίνωσε η ΕΠΣ Καρδίτσας.
Οι αγώνες της Α' και Α1' κατηγορίας θα γίνουν το Σάββατο στις 15:00 με εξαίρεση το ντέρμπι του Ηρακλή Καρδ/λας - Σέλλανα που θα γίνει την Κυριακή στις 13:00. Όλοι οι υπόλοιποι αγώνες της Β' και Γ' ΕΠΣΚ θα γίνουν την Κυριακή στις 15:00.
Α' Ερασιτεχνική - 28η αγωνιστική - Σάββατο 14/3 και ώρα 15:00
Α.Ε Καππαδοκικού – Απόλλων Μακρυχωρίου (Ζαγορίτης – Στεργιόπουλος – Γαννιάς)
Α.Ο Διαγόρας Αμπελικού – Α.Ο Αστέρας (Μαργιολάς – Μανώλης -Δημάκης)
Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Καρδίτσα (Τζαφάλιας – Γκούζας – Παραθύρας)
Α.Σ Διγενής – ΑΟΚ Πάμισσος Καλογρ. (Γαλάνης – Ευαγγέλου Ε. – Τσιαχτάνης)
Α.Ο Κυψέλη – Α.Ο Μυρίνη (Μουτσιάνας – Κλησιάρχης – Κυριάκος)
Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ε Λεονταρίου (Βαρλάμης – Πούπης – Κανιούρας)
Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Αγίου Θεοδώρου (Στεφανής – Πεταλάς – Τζέλλος)
Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Ο Σελλάνων Κυριακή 15/3 στις 13:00 (Μουτσάνας – Διπλάρης – Στεφανής)
Α1' Ερασιτεχνική - 28η αγωνιστική - Σάββατο 14/3 και ώρα 15:00
Α.Ε Μουζακίου Αργιθέας - Α.Ο Ασπίδα (Κουκούλη – Κουκουζέλης – Πολύζος)
Α.Ο Φύλλου – Δόξα Μάρκου (Αγγελακόπουλος – Διπλάρης – Παπαλίτσας)
Α.Ο Ελπίδα – Δόξα Μητρόπολης (Σαββίδης – Τσιαμούρας – Μπάκας)
Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ε Δάφνη (Βαφειάδης – Ζούκας – Καλλιάρα)
Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Σ Σώκρατες (Τίκας – Τίκας Δ – Βογιατζής)
Α.Σ Ήφαιστος – Α.Σ. Νεφέλη Καλλιθ. (Νότος – Σιώκας – Μαργιολάς Δ.)
Ατρόμητος Γεωργικού – Δόξα Μασχολουρίου (Μπεκιάρης – Αντωνίου Φ. – Αργυρόπουλος)
Α.Ο Προδρομιακός – ΑΣΜ Καραισκάκης Μαυρομ. (Μαλλιώρας – Γαρίτος – Κουτρουμάνος Ν.)
Β' Ερασιτεχνική - 1ος όμιλος - 22η αγωνιστική - Κυριακή 15/3 στις 15:00
Α.Σ Ενιππέας - ΠΟΜ Θεσσαλικός (Βαφειάδης – Στεργιόπουλος – Κουτρουμάνος Ν.)
Αστήρ Βλοχού – Α.Σ Κένταυρος (Βαρλάμης – Τίκας Δ. – Παπαλίτσας)
Δόξα Παλιουρίου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου (Νότος – Μπεκιάρης – Κυρίτσης)
Π.Ο Παλαμαική – Α.Ε Ρούσσου (Σαββίδης – Βογιατζής – Ζούκας)
Α.Ο Μελισσοχωρίου -Αετός Καλλιφωνίου (Μανώλης – Μαλλιώρας – Μπάτζιος)
Άρης Φίλιας – Δόξα Αμπέλου (Τίκας – Κανιούρας – Κυριάκος)
Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Σ Αχλαδιά (Τζαφάλιας - Τζέλλος - Κατσαρός)
Β' Ερασιτεχνική - 2ος όμιλος - 22η αγωνιστική - Κυριακή 15/3 στις 15:00
Απιδιά – Αγναντερό (Αγγελακόπουλος – Πεταλάς – Σιώκας)
Μορφοβούνι – Ακαδημία Ποδοσφαίρου (Μαργιολάς – Παραθύρας – Πολύζος)
Κρανιά – Ψαθοχώρα (Κουκουζέλης - Κουκούλη - Καλαμπάκας)
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Κερ. Φράγκου (Κλησιάρχης – Καλόγηρος – Λέρας)
Αίας Μαραθέας – Άρης Καρδίτσας (Γαλάνης – Πούπης – Μαργιολάς Δ.)
Θύελλα Ριζοβουνίου - Μαγουλίτσα 3-0 α.α.
Γ' Ερασιτεχνική - 21η αγωνιστική - Κυριακή 15/3 στις 15:00
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - Ατρομητος Πτελοπούλας (Ζαγορίτης – Τσιαμούρας – Αργυρόπουλος)
Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Σ Κρόνος (Καλλιάρα – Χαβαλές – Μπάκας)
Ερμής Μαυραχάδων 2014 – Α.Ε Μενελαίδα (Αντωνίου – Αργυρόπουλος – Γιώτης)
Α.Ο Μαγούλα – Α.Σ Αναγέννηση 2014 (Γαννιάς – Τσιαχτάνης – Καυμενόπουλος)
Α.Σ Ασκληπιός – Μαυραϊκή (Ευαγγέλου – Ευαγγέλου – Γαρίτος)
Αίας Καρποχωρίου – Ακαδ. Ταυρωπ. "Ο Φωστήρας" (Δημάκης – Βογιατζής – Τσιρογιάννης)
Ακαδημία Ελπίδες – Ακαδημία Ορφέας (Γκούζας Φ. – Γκούζας Ι – Αδραμάνης)
Α.Ο Αστροναύτης Γελάνθης – Κεραυνός Σταυρού (Στρατίκης – Μανσέ – Γιακίμι)