Οι τριάδες των διαιτητών στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα (7-8/3) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές για το Σαββατοκύριακο 7-8 Μαρτίου ανακοίνωσε η ΕΠΣ Καρδίτσας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
Α' Ερασιτεχνική - 27η Αγωνιστική - Σάββατο 7/3 στις 15:00
Α.Ο Σελλάνων – Α.Ε Καππαδοκικού (Μπεκιάρης - Βογιατζής Ε. - Ευαγγέλου Ευδ.)
Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Ο Διαγόρας Αμπελικού (Σαββίδης - Κουτρομάνος Ν. - Κυρίτσης)
Απόλλων Μακρυχωρίου - Ηρακλής Σοφάδων (Αγγελακόπουλος - Διπλάρης Α. - Τζέλλος)
Α.Ο Αστέρας – Α.Σ Διγενής Αρτεσιανού (Ζαγορίτης - Τσιαχτάνης - Πολύζος)
Α.Ο Καρδίτσα – Α.Ο Κυψέλη (Βαφειάδης - Τίκας Δ.Χ. - Πεταλάς)
ΑΟΚ Πάμισσος Καλογρ. - Α.Ο Ταυρωπός (Μαργιολάς - Στεργιόπουλος - Παραθύρας)
Α.Ο Μυρίνης – Ατρόμητος Παλαμά (Κουκούλη Σπ. - Κουκούλης Π. - Κυργιάκος)
Α.Ε Λεονταρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου (Γαλάνης - Κουκουζέλης - Αργυρόπουλος)
Α1' Ερασιτεχνική - 27η Αγωνιστική - Σάββατο 7/3 στις 15:00
Α.Ο Ασπίδα – Α.Ο Φύλλου (Μουτσάνας - Κλησιάρχης - Μπάκας)
Α.Ε Μουζακίου Αργιθέας – Α.Ο Ελπίδα Αγ. Γεωργίου (Τίκας Τρ. - Τσιαμούρας - Γαρίτος)
Δόξα Μάρκου – Α.Ε Καρποχωρίου (Νότος - Κανιούρας - Μαργιολάς Δ.)
Δόξα Μητρόπολης – Νέα Νίκη Καμινάδων (Μανώλης - Χάρμπας - Χαβαλές)
Α.Ε Δάφνη – Α.Σ Ήφαιστος (Μαλλιώρας - Αντωνίου φ - Καλτσάς)
Α.Σ Σώκρατες – Ατρόμητος Γεωργικού (Γαννιάς - Στεφανής - Καλλιάρα)
Α.Σ Νεφέλη Καλλιθ. – Α.Ο Προδρομιακός (Τζαφάλιας - Γκούζας Φ. - Τεταγιώτης)
Δόξα Μασχολουρίου – ΑΣΜ Καραϊσκάκης Μαυρομ. (Βαρλάμης - Κότζα - Παπαλίτσας)
Β' Ερασιτεχνική - 1ος όμιλος - 21η αγωνιστική - Κυριακή 8/3 στις 15:00
ΠΟΜ Θεσσαλικός Ματαρ. – Αστήρ Βλοχού (Αγγελακόπουλος - Διπλάρης Α. - Στεφανής)
Α.Σ Ενιππέας - Δόξα Παλιουρίου (Τζέλλος - Καλτσάς - Καλαμπάκας)
Α.Σ Κένταυρος Ανάβρας – Π.Ο Παλαμαική (Ζαγορίτης - Τσιαμούρας - Κουτρομάνος Ν.)
Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Μελισσοχώρι (Κλησιάρχης - Μουτσάνας - Καλόγερος)
Α.Ε Ρούσσου - Άρης Φίλιας (Κουκουζέλης - Μανώλης - Μάντσε)
Αετός Καλλιφωνίου – Α.Σ Αχλαδιά (Βαφειάδης - Κότζα - Λέρας)
Δόξα Αμπέλου – Άρης Αγίας Παρασκευής (Βαρλάμης - Πεταλάς - Παπαλίτσας)
Β' Ερασιτεχνική - 2ος όμιλος - 21η αγωνιστική - Κυριακή 8/3 στις 15:00
Φυλακτή – Α.Σ Απιδιά (Σαββίδης - Δημάκης - Κυρίτσης)
Α.Σ Πλαστήρας – Μορφοβούνι (Γαλάνης - Στεργιόπουλος - Μαργιολάς Δ.)
Αγναντερό – Θύελλα Ριζοβουνίου (Μαλλιώρας - Τίκας ΔΧ - Γαννιάς)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Κρανιά (Τζαφάλιας - Γκούζας Φ - Τεταγιώτης)
Ψαθοχώρα – Άρης Καρδίτσας (Νότος - Βογιατζής - Μπάκας)
Κεραυνός Φράγκου – Αίας Μαραθέας (Αντωνίου Φ. - Κανιούρας - Χάρμπας)
Μαγουλίτσα - Ολυμπιακός Παλαιοκκλησίου 0-3 α.α.
Γ' Ερασιτεχνική - 20η αγωνιστική - Κυριακή 8/3 στις 15:00
Κρόνος - Θεσσαλικός Γοργοβιτών (Πολύζος - Μπάτζιος - Παπουτσής)
Α.Ε Μενελαίδα - Ατρόμητος Πτελοπούλας (Τσιαχτάνης - Ρούστα - Καυμενόπουλος)
Α.Σ Αναγέννηση 2014 – Απόλλων Αρτεσιανού (Ευαγγέλου Ευδ - Ευαγγέλου Στ - Στρατίκης)
Μαυραϊκή – Ερμής Μαυραχάδων 2014 (Μπεκιάρης - Παραθύρας - Αδραμάνης)
Ακαδ. Ταυρωπ. "Ο Φωστήρας" – Μαγούλα (Καλλιάρα - Γαρίτος - Κατσαρός)
Ακαδημία Ορφέας – Ασκληπιός (Κυργιάκος - Κουκούλη Σπ - Κουκούλης Π.)
Κεραυνός Σταυρού – Αίας Καρποχωρίου (Αργυρόπουλος - Διπλάρης Μ - Κωνσταντέλλος)
Ακαδημία Ελπίδες – Α.Ο Αστροναύτης (Χαβαλές - Κουτρομάνος Φ - Γκούζας Ι.)