Οι τριάδες των διαιτητών στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΚ (31/1 και 1/2) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Τις τριάδες των διαιτητών για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα του νομού μας και στο Προπαιδικό πρωτάθλημα ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ.
Σάββατο θα αγωνιστεί η Α' και Α1' κατηγορία που διανύουν την 23η αγωνιστική με εξαίρεση τον αγώνα του Μακρυχωρίου που θα διεξαχθεί την Κυριακή. Σάββατο επίσης θα γίνει ένας αγώνας για τον 2ο όμιλο της Β' ΕΠΣΚ ενώ όλοι οι άλλοι αγώνες θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:
Α' Ερασιτεχνική - 23η αγωνιστική - Σάββατο 31/1 και ώρα 15:00
Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Κυψέλη (Βαφειάδης - Κανιούρας - Πολύζος)
Α.Σ Διγενής – Α.Ο Ταυρωπός (Τζαφάλιας - Γκούζας - Παπαλίτσας)
Ηρακλής Σοφάδων – Ατρόμητος Παλαμά (Ζαγορίτης - Βογιατζής - Ευαγγέλου Ευδ.)
Α.Ο Διαγόρας – Αετός Αγίου Θεοδώρου (Μαλλιώρας - Μανώλης - Κουτρομάνος Ν.)
Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ε Λεονταρίου (Τίκας Τρ. - Διπλάρης Α. - Τίκας Δ.Χ.)
Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Ο Μυρίνης (Σαββίδης - Κριαρράς - Κυργιάκος)
Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Καρδίτσα (Γαλάνης - Πούπης - Κουκουζέλης)
Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟΚ Πάμισσος Κυριακή 1/2 στις 15:00 (Τίκας Τρ. - Διπλάρης Α. - Κουκούλη Σπ.)
Α1' Ερασιτεχνική - 23η αγωνιστική - Σάββατο 31/1 και ώρα 15:00
Α.Ο Ασπίδα – Α.Σ Ήφαιστος (Νότος - Καλτσάς - Κότζα)
Νέα Νίκη Καμινάδων – Ατρόμητος Γεωργικού (Γαννιάς - Μπάντζιος - Καλλιάρα)
Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Προδρομιακός (Μουτσάνας - Κλησιάρχης - Καλόγηρος)
Α.Ο Ελπίδα Αγ. Γεωργίου – Καραϊσκάκης Μαυρομ. (Κουκούλη Σπ. - Σιώκας - Στεργιόπουλος)
Α.Ο Φύλλου – Δόξα Μασχολουρίου (Μπεκιάρης - Αργυρόπουλος - Ζούκας Κ.)
Α.Ε Μουζακίου Αργιθέας – Α.Σ Νεφέλη Καλλιθ. (Μαργιολάς - Καυμενόπουλος - Τσιαμούρας)
Δόξα Μάρκου – Α.Σ Σώκρατες (Αγγελακόπουλος - Στεφανής - Χάρμπας)
Δόξα Μητρόπολης – Α.Ε Δάφνη (Τσιαχτάνης - Χαβαλές - Μαργιολάς Δ.)
Β' Ερασιτεχνική - 1ος όμιλος - 18η αγωνιστική - Κυριακή 1/2 στις 15:00
Α.Ο Μελισσοχωρίου - ΠΟΜ Θεσσαλικός Ματαρ. (Βαφειάδης - Γαννιάς - Καλλιάρα)
Άρης Φίλιας – Π.Ο Παλαμαική (Νότος - Κυργιάκος - Κουτρομάνος Φ.)
Α.Σ Αχλαδιά - Δόξα Παλιουρίου (Μαργιολάς - Στεργιόπουλος - Μαργιολάς Δ.)
Άρης Αγίας Παρασκευής – Αστήρ Βλοχού (Τζαφάλιας - Γκούζας - Καλαμπάκας)
Δόξα Αμπέλου – Α.Σ Ενιππέας (Μαλλιώρας - Πούπης - Κουτρομάνος Ν.)
Αετός Καλλιφωνίου – Α.Σ Κένταυρος Ανάβρας (Αγγελακόπουλος - Μπάκας - Παπαλίτσας)
Α.Ε Ρούσσου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου (Μπεκιάρης - Μπάντζιος - Ρούστα)
Β' Ερασιτεχνική - 2ος όμιλος - 18η αγωνιστική - Κυριακή 1/2 στις 15:00
Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Φυλακτή Σάββατο 31/1 και ώρα 15:00 (Τζέλλος - Λέρας - Γαρίτος)
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Θύελλα Ριζοβουνίου (Χαβαλές - Δημάκης - Στρατίκης)
Άρης Καρδίτσας – Μορφοβούνι (Τζέλλος - Τσιαχτάνης - Στεφανής)
Μαραθέα – Α.Σ Απιδιά (Μανώλης - Τσιαμούρας - Γαρίτος)
Κερ. Φράγκου – Α.Σ Πλαστήρας (Γαλάνης - Σιώκας - Παραθύρας)
Ψαθοχώρα - Αγναντερό (Ζαγορίτης - Χάρμπας - Κανιούρας)
Γ' Ερασιτεχνική - 17η αγωνιστική - Κυριακή 1/2 στις 15:00
Α.Σ Αναγέννηση 2014 – Ακαδ. Ταυρωπ. "Ο Φωστήρας" 12:00 (Κουκουζέλης - Καλαμπάκας - Μπάκας)
Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Μαυραϊκή (Σαββίδης - Καυμενόπουλος - Καυμενόπουλος)
Α.Ε Μενελαΐδα – Ακαδημία Ορφέας (Ζούκας Κ. - Μάντσε - Γκούζας Ι.)
Α.Σ Κρόνος – Κεραυνός Σταυρού (Ευαγγελού Ευδ. - Ευαγγέλου Στ. - Καλυβιώτης)
Ατρομ. Πτελοπούλας – Α.Ο Αστροναύτης Γελάνθης (Κλησιάρχης - Μουτσάνας - Καλόγηρος)
Απόλλων Αρτεσιανού – Ακαδημία Ελπίδες (Πολύζος - Κριαρράς - Βογιατζής Ν.)
Ερμής Μαυραχάδων 2014- Αίας Καρποχωρίου (Αργυρόπουλος - Λέρας - Αρκομάνη)
Μαγούλα – Α.Σ Ασκληπιός (Κουκουζέλης - Γιακίμι - Γιώτης)
Προπαιδικό πρωτάθλημα - Κυριακή 1/2 στις 11:00
Α.Σ Κρόνος – Α.Ε Λεονταρίου (Στρατίκης)
Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Παλαμά (Κλησιάρχης)
ΠΟΜ Θεσσαλικός – Π.Α Σοφάδων (Κυργιάκος)